Vrh A – odchovy

Štěňátka z vrhu A našla jsou ve svých nových domovech se svými páníčky spokojená a my máme radost z každé zprávy 🙂

Alfréd a Albert (Buddy a Black)

Kluci jsou s námi ve velmi častém kontaktu 🙂 Shodou okolností a náhod, i když to tak původně nebylo plánované skončili oba kluci v jedné rodině a náramně si užívají, že mohou být spolu. Buddy se navíc projevil velkou chutí k práci a účastní se loveckých zkoušek.

Artuš

Tento krásný velmi nadějný mladý pes směřuje k uchovnění. Vídáme se také poměrně často v rámci výcviku i výstav, kde pomáhám s handlingem. Více o něm v sekci „chovní psi a feny“.

Andělka (Joi)

Joi s námi zůstala déle než ostatní štěňátka, protože její domov je v Bulharské Sofii a kvůli převozu musela mít platné očkování proti vzteklině. Užili jsme si tedy čas s ní o cca měsíc a půl déle než s ostatními štěňátky, která šla ke svým novým majitelům ve věku 8 týdnů.

Její majitel strávil v našem městě týden než si Joi odvezl do Bulharska a jsem opravdu ráda, že jsme se mohli takto poznat. Právě od majitele Joi nám chodí snad nejvíce zpráv, fotek i videí. Jsme ve velmi častém kontaktu přes mobil, sociální sítě i skype a mám opravdu velkou radost z toho, jak se Joi daří a jakým způsobem s ní její majitel Liubo pracuje.

Liubo měl již od začátku ambice Joi uchovnit a nyní se pomalu přibližuje k tomu, aby se to stalo realitou. To nám trochu kazí momentální koronavirová pandemie, ale věřím, že se vše podaří.

V Bulharsku není založen chov FCR, a mě velmi těší, že si z mnoha CHS v celé Evropě vybral majitel Joi právě nás.

V souvislosti s chovem momentálně majitel Joi řeší všechny oficiální kroky k založení CHS. Pokud se vše zadaří, byla by Joi zakládající fenou chovu FCR v Bulharsku.

Arleta

Arleta je úžasná rodinná fenečka, která tráví čas se svojí rodinou v krásném rodinném domě s velkou prostornou zahradou. Majitelé se s ní věnují výcviku poslušnosti.

Apolenka

Apolenka bydlí se svou paničkou v Kolíně a má se tam náramně.

Alfons (Artuš)

Je to tak, máme dva Artuše, tento Artuš je ale jménem v PP Alfons. Bydlí se svou paničkou u Brna a dělá jí společnost jak doma, tak na nejrůznějších výletech a akcích.

Arnold (Bertík)

Bertík bydlí se svou rodinou v podkrkonoší, užívá si tak času stráveného v krásné přírodě, ale rád si hoví i v teple na gauči 🙂

Adam

Adam hlídá jihomoravský vinohrad.

Agáta